معرفی دوربین شگفت انگیز سینار

کمپانی سینار اقدام به عرضه ی دوربین جدید خود برای عکسبرداری معماری و منظره کرده است. سینار لن تک دوربینی تکنیکی قابل حملی می باشد که بروی یک سه پایه نصب خواهد شد. رنج تیلت و شیفت آن بدون زحمت تا ۲۰m به چپ و راست می باشد و این به طور موثری فضای مجازی CCD شما را افزایش می دهد. به علاوه شما می توانید لنز را تا ۲۵m بالا یا ۱۵m پایین بیاورید در ضمن کل سیستم دوربین به هنگام اتصال به سه پایه با محورهای اپتیکالی خود برای عکاسی پاناروما بسیار مناسب می باشد در ضمن دوربین برای عملکرد دستی به راحتی با توجه به مکانیزم عالی قفل خود باز و بسته خواهد شد. برای ترکیب بندی بهتر دستگاههای هوشمند اپل از طریق آداپتور مخصوص می توانند به این دوربین وصل شوند. به لطف تعداد زیادی از آداپتورهای انتخابی دوربین Sinar lan tec به راحتی با دهانه های دیجیتالی پشتی سازگار می باشند.

این محصول در سوئیس و توسط مهندسان سوئیسی تولیده شده است و تمام حرکات دوربین می تواند با رنج کاملی از لنزهای CEF دیجیتال سینارون انجام بگیرد.

بروی دوربین دستگیره ی ارگونومیکی یکدست انتخابی وجود دارد که در جهت دستگیری هر چه مطمئن تر آن طراحی شده است.

البته برای اتصال دوربین به دستگاههای هوشمند باید نرم افزار منظره یاب Pro را از فروشگاه نرم افزاری اپل تهیه کنید. دوربین در ضمن با واحد M645 برای اتصال با بک دیجیتالی هاسلبلاد H,V موجود می باشد .  لنزهای HR سینارون دارای فاصله کانونی ۲۳ تا ۱۸۰m می باشند که البته هنوز عرضه نشده اند.

تمامی این محصولات همراه بک دیجیتالی فوق رزولوشن برای تولید بالاترین عکس های با کیفیت تا ۸۰ مگاپیکسل فراهم شده اند.

اضافه شده در تاریخ آذر ۱۷, ۱۳۹۱اضافه کردن نظر