برگزیدگان کارگاه عکاسان انقلاب و دفاع مقدس معرفی شدند

برگزیدگان سفر کارگاهی عکاسی انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس به کرمانشاه و ایلام عصر روز ۱۹ دی طی مراسمی با حضور این عکاسان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار بخش هنرهای تجسمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس هر ساله سفرهای مختلفی برای عکاسان حوزه‌ی مستند و اجتماعی در نقاط مختلف کشور برگزار می‌کند و حاصل این سفرها را علاوه بر آنکه به صورت نمایشگاهی ارائه می‌کند طی مراسمی به برگزیدگان این بخش‌ها جوایزی اهداء می‌نماید.

آخرین سفر انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس به دو شهر ایلام و کرمانشاه اختصاص داشت که طی آن ۲۵ عکاس حضور پیدا کردند و آثاری را با مضامین اجتماعی خلق کردند.

عصر روز گذشته نیز تعدادی از این ۲۵ عکاس طی مراسمی در تالار اسوه حاضر شدند و به عکس‌های شرکت کنندگان که بر روی میزی قرار گرفته بود و با کدهایی نماگذاری شده بودند، رای دادند. هر عکاس مجاز بود در برگه‌هایی که در اختیار دارد ۱۰ عکس برتر را به غیر از عکسی که خودش کار کرده رای دهد و بدین ترتیب آرای برگزیده طی یک سرشماری معرفی شد.

محمدحسین حیدری رییس انجمن عکاسان انقلاب دفاع مقدس بعد از انجام رای‌گیری و پیش از اعلام برگزیدگان به اعلام گزارشی کوتاه از سفرهای انجمن پرداخت.

در پایان این مراسم نیز برگزیدگان کارگاه سفر به ایلام و کرمانشاه طی نظرسنجی خود عکاسان اعلام شد.

براین اساس سیدحسن موسوی با هفت رای نفر برگزیده این کارگاه بود و بعد از آن داوود عامری و حسن قائدی به ترتیب رتبه دوم و سوم را از آن خود کردند.

در بین کل آثار نیز محمد لطیفیان عکاسی بود که تمامی عکس‌هایش از این سفر از سوی حاضران حداقل یک رای آورده بود و به عنوان برگزیده معرفی شد.

اضافه شده در تاریخ دی ۲۰, ۱۳۹۱اضافه کردن نظر