آغاز به کار دهمین سوگواره سراسری عکس با عاشوراییان

مسئول واحد هنرهای تجسمی استان زنجان گفت: فراخوان دهمین سوگواره سراسری عکس با عاشوراییان، از طرف دبیرخانه دائمی سوگواره اعلام شد.
“اکبر اماملو” افزود: در این فراخوان، مهلت ارسال آثار تا ۳۰ دیماه ۱۳۹۱ است و تاریخ معرفی برگزیدگان و افتتاح نمایشگاه منتخبین دهمین سوگواره اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ مشخص شده است. او تصریح کرد: یکی از شرایط قید شده در فراخوان دهمین سوگواره سراسری عکس با عاشوراییان موضوع این مسابقه با عنوان آیین‌ها و مراسم‌ عزاداری ماه‌های محرم و صفر است و متولی برگزاری این مسابقه حوزه هنری استان زنجان خواهد بود.

این مسئول با بیان اینکه شرکت همه علاقه‌مندان از سراسر کشور در این سوگواره آزاد است، یادآور شد: شرکت کنندگان باید حداکثر ۷ اثر خود را برای حضور در مسابقه ارسال کنند. وی اظهار کرد: عکس‌ها می‌توانند رنگی، سیاه و سفید و از ثبت آنالوگ و یا دیجیتال برخوردار باشند. بدیهی است آثاری که با دوربین‌های آنالوگ ثبت شده‌اند باید به صورت فایل اسکن شده ارسال شوند و آثار می‌بایستی به صورت فایل دیجیتال، در فرمت JPG و با رزولوشن ۳۰۰ dpi و اندازه ضلع کوچک حداقل ۳۰ سانتیمتر از طریق ایمیل سایت و یا بر روی لوح فشرده از طریق پست به آدرس دبیر خانه ارسال گردد.

اضافه شده در تاریخ آذر ۲۰, ۱۳۹۱اضافه کردن نظر